Masz pytania? Skontaktuj się z nami

pl gb

Oferta pracy - asystent/-ka konstruktora

ogłoszenie.jpg

Twój zakres obowiązków:

  • Pomoc w projektowaniu konstrukcji stalowych i budowie maszyn,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji warsztatowej dla produkcji,
  • Nadzór merytoryczny przy wdrażaniu do produkcji wyrobów w tym nowych i zmodernizowanych,
  • Wprowadzanie zmian w konstrukcji wyrobów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane mechaniczne),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Znajomość programów 3D (preferowany Solid Works),
  • Znajomość technologii obróbki blach,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy - 8:00 - 16:00 /poniedziałek-piątek/
  • Szkolenia w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansów.

Aplikuj i umów się na spotkanie, a my pokażemy Ci Twoje miejsce pracy i zapoznamy Cię z Twoim zakresem obowiązków!